INTEGRACYJNY PIKNIK

Gry, zabawy, wyśmienite nastroje. Stowarzyszenie Społeczno-Gospodarcze Ziemi Białogardzkiej zorganizowało piknik integracyjny w ramach Dnia Dziecka. Czas wspólnie spędzony na świeżym powietrzu był znakomitą okazją do bliższego poznania i budowania relacji osób niepełnosprawnych z pełnosprawnymi. W imprezie wzięli udział uczestnicy i kadra Powiatowego Domu Samopomocy Centrum Rehabilitacyjno-Kulturalne w Białogardzie oraz podopieczni Centrum Wspierania Rodziny “Dom pod Świerkiem”. Nie zabrakło dyrektorów obu placówek Sylwii Walkusz i Aleksandry Tomaszewicz. Na pikniku gościli również starosta białogardzki Piotr Pakuszto, a także radny rady miejskiej Białogardu Jan Sosnowski. Udział w imprezie wziął również prezes Ziemi Białogardzkiej Krzysztof Szyperski.